1°C bezchmurnie

Białostocka projektantka na Amber Look 2017

Duże wydarzenie w świecie polskiej mody. W dniu 24 marca 2017r. w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbyła się Gala Amber Look 2017 r. podczas, której obecny był mocny akcent z Podlasia.

Na Gali Amber Look 2017 r. obecna była białostoczanka – Weronika Czarnecka. Od niedawna do licznych zajęć dodała jeszcze projektowanie ubrań. Jej kolekcja odzieży zachowana w granatowo czarnych odcieniach w połączeniu z biżuterią inspirowaną secesją i biebrzańską przyrodą przypadła do gustu publiczności obecnej na tym wydarzeniu.

- Wielkie emocje i ogromne szczęście móc pokazać swoją premierową kolekcję na tak uznanym wydarzeniu modowym na mapie Polski – mówiła na gorąco Dominika Czarnecka.

Kolekcja Dominiki Czarneckiej była określana mianem świeżej i nowatorskiej. Spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Jak podkreśla Michał Starost – wieloletni dyrektor artystyczny Gali Amber Look.

- Nasz romans artystyczny rozpoczął się w Białymstoku kiedy poznałem Dominikę osobiście. Jest to jedna z niewielu kobiet o wysokiej klasie wręcz dama, która ma mniej niż 90 lat. W momencie jak poznałem piękną, młodą damę, która przepięknie nosi własne projekty powiedziałem, że musi koniecznie stworzyć kolekcję i mam nadzieję, że byłem tym pierwszym kamieniem, który rozpoczął jej artystyczną lawinę. Bondarukowie – dla mnie to jest mistrzostwo jubilerskie po prostu finezja, więc nie wyobrażałem sobie jak można nie połączyć pięknego, klasycznego krawiectwa i projektowania tworzonego w głowie współczesnej damy, jak nie z jubilerstwem na najwyższym poziomie. Dlatego w Gali Amber Look 2017 widzimy Dominikę Czarnecką w duecie z Elizą i Krzysztofem Bondaruk – Bondarowscy – stwierdził.

Kolekcja biżuterii Bondarowski świetnie uzupełniała stroje młodej projektantki. Sami jubilerzy są już stałymi uczestnikami gdańskich targów bursztynów. Ich biżuteria po raz drugi pokazywana była na Gali Amber Look w Gdańsku.

Zachęcamy jeszcze w tym miejscu do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia w Gdańsku. Sami ocenicie jak wypadły stroje zaprezentowane na Gali Amber Look 2017 r przez młodą białostoczankę.

(BL/ Foto: Monika Woźniak)

Białostocka projektantka na Amber Look 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl