2°C słabe opady deszczu

Bielizna z Białegostoku pojawi się na wybiegu w Las Vegas

Wiadomości, Bielizna Białegostoku pojawi wybiegu Vegas - zdjęcie, fotografia

W najbliższy poniedziałek, 12 lutego, zaczynają się targi CURVE EXPO w Las Vegas. To jeden z najbardziej prestiżowych eventów modowych na świecie. Tym razem na wybiegach pojawią się modelki w ekskluzywnej i eleganckiej bieliźnie marki Axami. Produkowana w Białymstoku, doskonale znana jest w już Polsce, a teraz ma szansę podbić serca klientek za oceanem.

- Wyjazd do Nevady był możliwy dzięki dofinansowaniu z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, które otrzymaliśmy w ramach wsparcia Małych i Średnich Przedsiębiorstw w promocji marek produktowych – Go to Brand – mówi Edyta Skutnicka, projektantka i właścicielka firmy. – Targi w Las Vegas będą doskonałą okazją, by zaprezentować naszą całkowicie nową kolekcję „Venetian Mirror”. Dziś mogę zdradzić, że jest ona absolutnie unikalna, wyróżniają ją intensywne kolory i niepowtarzalne dodatki.

Targi CURVE EXPO rozpoczynają się 12 lutego i potrwają przez kolejne trzy dni. Zaprezentują się na nich wiodące marki bielizny i strojów kąpielowych takie jak: Chantelle, Aubade, Etam czy La Perla.

- Cieszę się, że nasza bielizna będzie się prezentowała w tak zacnym towarzystwie. Będą ją oceniać tysiące ekspertów, projektantów i zwiedzających. Mam nadzieję, że otrzymamy najwyższe noty. Liczę, że ten wyjazd, do którego przygotowywaliśmy się od wielu miesięcy, projektując i tworząc nową kolekcję, umożliwi nam nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a nasza oferta stanie się równie popularna w Stanach Zjednoczonych jak w Europie – dodaje właścicielka Axami.

Relację z przebiegu targów w Las Vegas z udziałem firmy Axami, będzie można śledzić na oficjalnym profilu marki na Facebooku.

(AD)

Bielizna z Białegostoku pojawi się na wybiegu w Las Vegas komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl