25°C lekkie zachmurzenie

Ci artyści wystąpią na tegorocznym Up To Date

Kiedy: 2018-09-07 , godzina: 19:00

Koncerty, artyści wystąpią tegorocznym - zdjęcie, fotografia

Kilka dni temu poznaliśmy datę festiwalu – 9. edycja Festiwalu Up To Date odbędzie się w dniach 7 i 8 września 2018 r. Tym razem przyszedł czas na ogłoszenie pierwszych nazwisk artystów, którzy uświetnią tegoroczne wydarzenie. Pora również na zapowiedź kolejnych niespodzianek.

Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal muzyczny, a jego systematyczny rozwój jest bez wątpienia wynikiem niebanalnej promocji, która stała się głównym magnesem festiwalu zarówno dla fanów muzyki jak i miłośników nieszablonowych wydarzeń kulturalnych.

Up To Date Festival zawsze unikał programowania swoich wydarzeń na skróty. Kluczem do osiągnięcia zamierzonego efektu nigdy nie były po prostu najpopularniejsze nazwiska. Po ośmiu latach prezentacji tego co w elektronice i rapie legendarne, najciekawsze i najbardziej fascynujące, Festiwal może dziś pochwalić się lojalną i wymagającą publicznością. Ciekawość tego, co spotka nas po dotarciu na miejsce koncertów jest jednym z największych magnesów tego wydarzenia, który przyciąga do Białegostoku rekordową jak na lokalne wydarzenia publiczność spoza Białegostoku.

A teraz to, na co czekaliście, pierwsze ogłoszenie artystów tegorocznej edycji Up To Date Festival:

Syny

bvdub live

Lanark Artefax live

E.R.P. aka Convextion live

Electric Indigo

Wata Igarashi live

Cio D’Or

Pris

Czego możemy spodziewać się przy kolejnym ogłoszeniu? Z pewnością kolejnych artystów i – jak pokazuje doświadczenie ostatnich lat – na pewno ekipa Up To Date tym ogłoszeniem nie powiedziała nam wszystkiego o tegorocznym muzycznym programie.

(BL/ Foto: BI-Foto)

Ci artyści wystąpią na tegorocznym Up To Date komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl