1°C bezchmurnie

Dream Trip Events dotrze do polskiego bieguna zimna

Kiedy: 2018-01-11 , godzina: 09:00

Moto, Dream Events dotrze polskiego bieguna zimna - zdjęcie, fotografia

Już w styczniu na "Polski Biegun Zimna" zawita wataha SUV-ów klasy premium. Wszystko za sprawa kolejnego wydarzenia z cyklu DREAM TRIP Events. Spotkanie w weekend 11-14 stycznia 2018 będzie inaugurowało sezon imprez organizowanych przez grupę Dream Trip Events.

Co istotne, spotkanie pierwszy raz odbędzie się zimą, a organizatorzy celowo szukają najostrzejszych warunków zimowych. O zlokalizowaniu imprezy w Suwałkach nie zadecydował zatem przypadek.

Wybierając się na “Polski Biegun Zimna” pomysłodawcy połączyli nazwę miasta z typem samochodu, jakim przyjadą uczestnicy – stąd nazwa Dream Trip SUVałki. Niedoinformowanym wyjaśniamy – SUV to samochód rodzinny do wygodnej jazdy na co dzień.

Partnerami wydarzenia jest Komfortowy Hotel Loft, WOSiR Szelment (ośrodek narciarski) oraz Audi Volkswagen Sieńko i Syn. To te marki zadbają o wyjątkowe atrakcje podczas wyjazdu. Impreza zostanie dynamicznie sfilmowana przez Bang Agency, z czego powstanie profesjonalny film o tym co się działo podczas eventu.

Specjalnie na czas pobytu Dream Trip SUVałki w Suwałkach, swoje detailingowe studio przeniesie z Białegostoku firma Caroseria. Stworzy myjnię, która będzie na wyłącznych usługach uczestników DT SUVałki.

W programie, między innymi:

- zabawy SUVami na terenie dośnieżonego ośrodka narciarskiego WOSiR

- kulig z ogniskiem

- off road Experience – czyli zabawy prawdziwymi samochodami terenowymi na terenie Żwirowni Suwałki

- Ladies Sparkling Party – impreza dla kobiet, które nie zainteresują się off roadem. Kawior i wino musujące, oraz wyłącznie damskie towarzystwo.

- pieczenie dzika, wypiekanie sękacza, i wiele innych kulinarnych oraz biesiadnych atrakcji.

Ekipa Dream Trips w celu zapewnienia komfortu uczestników stworzyła specjalny Dream KIDS Club, który ma opiekować się dziećmi, organizując im zabawy w hotelu, jak i śnieżne animacje na zewnątrz. Rodzice niemowlaków mają możliwość zarezerwowania opiekunki do dziecka na czas własnych aktywności na imprezie.

Liczba miejsc dla uczestników ograniczona.

DT SUVałki mogą oczywiście odwiedzać goście i obserwatorzy z zewnątrz. Każdy, kto ma ochotę odwiedzić Suwałki w dniach trwania imprezy (11-14 stycznia) jest mile widziany. Ekipy Dream trip SUVałki należy szukać w Hotel Loft 1898, oraz w Wosir Szelment, gdzie przez cały weekend będą czekały na gości specjalne atrakcje.

Warto wspomnieć, że to już kolejna impreza Dream Trip Events na Podlasiu. Jesienią miłośnicy sportowych aut również gościli w naszym regionie.

Strona organizatora: http://suvalki.com/. Fan page wydarzenia: Dream Trip SUVałki

(Karol Rutkowski)

Dream Trip Events dotrze do polskiego bieguna zimna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl