26°C pochmurno z przejaśnieniami

Firma motoryzacyjna wiernie kibicuje Jagiellonii Białystok

Moto, Firma motoryzacyjna wiernie kibicuje Jagiellonii Białystok - zdjęcie, fotografia

Rycar, firma której głównymi filarami działalności są Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i serwis samochodowy Bosch Service, od lat kibicuje białostockiej Jagiellonii. Od kilku miesięcy postanowiła jednak mocniej wesprzeć swoją ulubioną drużynę i oficjalnie została jednym z jej partnerów.

- Na mecze Jagiellonii chodzimy całą rodziną, stadion regularnie odwiedzają też nasi pracownicy. Zawsze gdy drużyna gra, staramy się ją wspierać kibicowaniem w naszej firmie. Ci, którzy zostają w pracy, zakładają koszulki w żółto-czerwonych barwach, w miarę możliwości wręczamy też gadżety związane z klubem naszym klientom - opowiada Paweł Kukiełka, właściciel Rycaru.

Kiedy prowadzona przez niego firma dołączyła do grona partnerów Jagi, walka o tytuł nie była przesądzona. Wszyscy oczywiście trzymali kciuki za zwycięstwo w Ekstraklasie i sięgnięcie po mistrzostwo Polski, ale zdobycie wicemistrzostwa - jak zapewnia Paweł Kukiełka - to ogromny powód do dumy i sukces historyczny.

Umowa pomiędzy Rycarem a Jagiellonią została zawarta na okres dwóch lat, ale szef przedsiębiorstwa nie ma wątpliwości, że będzie zabiegał o to, by została po tym czasie przedłużona.

- Życzymy klubowi jak najlepszych wyników sportowych, ale co jest najistotniejsze, to wspierać drużynę z Białegostoku we wszystkich momentach, nawet tych gorszych - dodaje.

Teraz załoga Rycaru trzyma kciuki za kolejny sukces białostockiego zespołu w Ekstraklasie.

- Zmotoryzowani kibice Jagiellonii mogą liczyć u nas na specjalnie korzyści. Zarówno w Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, gdzie prowadzimy m.in. usługi blacharsko-lakiernicze, jak i w naszym Bosch Service, zajmującym się kompleksową diagnostyką i naprawami samochodów, oferujemy - po okazaniu karnetu - atrakcyjne rabaty na wykonywane przez nas usługi - mówi Paweł Kukiełka. - W Białymstoku mamy wspaniałych kibiców, którzy na stadionie tworzą niepowtarzalną atmosferę, warto ich wspierać i nagradzać za to, co robią.

W ramach umowy z Jagiellonią firma Rycar m.in. przekazała klubowi samochody ze swojej floty do wykorzystywania w potrzebie. Wspomnijmy też, iż m.in. na swoim fanpage'u na Facebooku organizuje co jakiś czas konkursy dla kibiców, związane z Jagiellonią. Wśród nagród są wtedy np. vouchery na usługi w warsztacie.

Rycar zajmuje się obsługą pojazdów w szerokim zakresie. Oferuje usługi w zakresie diagnostyki i napraw mechanicznych w Bosch Service, jak też kompleksową pomoc w kwestii likwidacji szkód      komunikacyjnych, w tym odbudowę nadwozi samochodowych oraz całodobową pomoc Assistance, która w przypadku odholowania pojazdu z miejsca kolizji do białostockiego serwisu, jest na terenie całego kraju bezpłatna.

Kontakt:
ul. Gen. F. Kleeberga 10
15-691 Białystok
Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych: tel. 531 966 676
Assistance: tel. 730 031 003
Centrala: tel. 85 662 94 34
szkody[at]rycar.pl
www.rycar.pl

(PW / Artykuł promocyjny)

Firma motoryzacyjna wiernie kibicuje Jagiellonii Białystok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się