24°C lekkie zachmurzenie

Gdy głowa siwieje, a co innego szaleje

Dziś na naszych łamach dowiecie się dlaczego ludzie zdradzają, jakie symptomy oznaczać mogą zdradę, ale także jak sobie radzić w sytuacji, kiedy jest się zdradzoną lub zdradzonym. Zjawisko to opisują dwie białostockie vlogerki, które twierdzą, że do zdrad najczęściej dochodzi w okresie letnim. Zatem – oto kilka słów, zanim przyjdą wakacje.

Zdrada nie ma wieku, ale statystyki mówią, że najczęściej do zdrad dochodzi w wieku około 40 lat. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Te same statystyki mówią, że częściej do zdrad dochodzi w okresie wakacyjnym, kiedy ludzie wypoczywają, albo wręcz szukają wrażeń, które można sobie zapisać w pamięci. Wakacje sprzyjają przygodom, także łóżkowym. Ale zdradzonym lub zdradzoną można zostać właściwie o każdej porze roku. Jak sobie radzić w sytuacji, kiedy w związku nagle zostaje się tym drugim lub tą drugą?

Na te pytania postarają się odpowiedzieć białostockie vlogerki. Podpowiadają, jak się zachować w sytuacji zdrady. Ale powiedzą również, jak ratować związek, a nade wszystko jak zapobiec zdradom. Na kanale youtube „BLOG HAPPY 40 DOROTA LANGE”, jeszcze latem ubiegłego roku, ukazał się ciekawy film na ten temat, który warto zobaczyć zwłaszcza przed wakacjami, a tym którzy widzieli – przypomnieć wskazówki podawane przez dojrzałe kobiety pod 40-tce.

- Życie zaczyna się po 40-tce, ale bardzo często też się zdarza, że my po 40-tce brzydniemy naszym mężom, naszym facetom, bywa że mają już nas dość – zauważa Dorota Lange, vlogerka, stylistka i pomysłodawczyni vloga dla kobiet po 40 roku życia.

- W jakiej sytuacji jest osoba zdradzona? Tutaj dotykamy ego. Nasze poczucie własnej wartości po prostu rozpada się na milion kawałków. Ja cię kocham, ja byłam przekonana, że byłam dla ciebie najważniejsza, a przychodzisz i mówisz – mam kogoś innego, albo byłem z kimś innym – albo byłam z kimś innym, bo mężczyźni też bardzo cierpią – mówi na filmie Magdalena Sadłowska, psycholog z wykształcenia, a na co dzień aktywna kobieta po 40-tce.

Więcej nie będziemy zdradzać co i jak się dzieje w temacie zdrad. Zachęcamy po prostu do obejrzenia całego odcinka na ten temat.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: sxc.hu/ 10th-anniversary-)

Gdy głowa siwieje, a co innego szaleje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się