9°C lekkie zachmurzenie

Hokej to pasja. Zobaczcie spot białostockiej Husarii

Ile miłości kryje w sobie najszybszy zespołowy sport świata? Jak wiele upadków, łez, lęku, radości, porażek i zwycięstw zmieszczą serca pojemne jak wielkie torby hokejowe? Kiedy pasja staje się całym życiem, łączy pokolenia i zbliża tak, że bardziej już nie można? To film o namiętności, która skrzy się jak najpiękniejsza tafla lodu. O wysiłku, który cieszy jak najtrudniej zdobyta bramka. O marzeniach, które odbijają się w oczach naszych dzieci. O tym, że wszystko jest możliwe, kiedy się kocha.

Pokochaj hokej. Hokej Białystok. Dziel z nami pasję. Obudź emocje. Nabierz prędkości. Walcz i zwyciężaj. Pokonaj własne słabości. Dołącz do husarii. Husaria Białystok i mała Husaria czekają na ciebie.

Rozwiń skrzydła z Husarią Białystok.

"I'm an overcomer. I can feel it in my spirit and underneath my "wings"...The day is coming when I'll crush everything and win...for myself and for my daddy... You would be surprised to know how much love is hidden under the surface of our "armour". Anything is possible when your heart is in it and it's easy to fall in love with hockey.... Share our passion, awaken your emotions, gain speed, fight and win, overcome your weaknesses. Join the Brave - the cavalry on ice - Husaria Bialystok. Spread Your wings with Husaria Białystok!"

Tymi słowami pod spotem promocyjnym wita nas Husaria Białystok wcześniej zwana ADH Białystok (Amatorska Drużyna Hokejowa). Naszym zdaniem to jest mocne wejście dobrego gracza na sportowy rynek i bardzo przyjemna dla oka promocja. Hokej na lodzie w Białymstoku przeżywa rozkwit, czego dobrym przykładem są nasi zawodnicy. Od lat zespół bardzo dobrze sobie radzi w rozgrywkach zespołów wschodniej Polski.

Więcej informacji na temat naszej drużyny znajdziecie na http://www.hokej-bialystok.pl/. Tam również można kierować pytania o drużynę o możliwość dołączenia do drużyny.

Link bezpośredni do filmu na serwisie YT: https://youtu.be/XJ8nDHGkMXw

(KK)

Hokej to pasja. Zobaczcie spot białostockiej Husarii komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się