28°C lekkie zachmurzenie

Kobieto! Przyjdź i zbadaj piersi

Styl Życia, Kobieto! Przyjdź zbadaj piersi - zdjęcie, fotografia

Informujemy, że panie w wieku 50-69 lat mają prawo do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych w Przychodni WIRTUS PLUS w Białymstoku, ul. Siewna2. Badania są wykonywane codziennie od poniedziałku do soboty, ale trzeba się wcześniej zarejestrować.

W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki Białegostoku i okolic do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammografii. Badania adresowane są do kobiet w wieku 50-69 lat.

Pamiętajmy, że tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w naszym organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety zadowalający wynik poprzedniego badania nie zawsze gwarantuje, że obecnie naszemu zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – nowotwór piersi.

- Czasami kobiety rezygnują z kolejnych badań, ułatwiając tym samym rozwój choroby. Rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na nasze samopoczucie, przez co często zostaje zdiagnozowany zbyt późno – mówią lekarze.

Panie zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych badań mammograficznych powinny zarejestrować się:

Telefonicznie:         85 676 03 32 ; 85 6767 13 22,

lub na stronie:        www.wirtusplus.pl.

Godzina badania ustalana jest indywidualnie z pacjentkami podczas rejestracji.

* Panie nieobjęte programem profilaktyki raka piersi mogą wykonać badanie odpłatnie.

(BL)

Kobieto! Przyjdź i zbadaj piersi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl