26°C pochmurno z przejaśnieniami

Mole Mole w Galerii Zielone Wzgórza

Wiadomości, Galerii Zielone Wzgórza - zdjęcie, fotografia

Nowy koncept sklepu Grupy Empik – księgarnia Mole Mole – dołączyła do grona najemców białostockiej Galerii Zielone Wzgórze. Z kolei w gdańskiej Galerii Morena wkrótce zostanie otwarty salon Empik. Za komercjalizację obu obiektów odpowiada ich właściciel i zarządca – Carrefour Polska.

Oferta obecnie modernizowanej i poddanej rekomercjalizacji Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku jest konsekwentnie wzbogacana o nowe marki. W lipcu właściciel i zarządca obiektu – Carrefour Polska – podpisał umowę najmu z Grupą Empik. W galerii wdrożony zostanie najnowszy format sklepów Grupy – kameralna księgarnia Mole Mole.

- Mole Mole to zupełnie nowy koncept sklepu wykreowany w ramach naszej Grupy. To małe, przytulne i jednocześnie nowoczesne księgarnie. Są przyjazne pasjonatom czytania, wyróżniają się ciekawą architekturą oraz wystrojem. Od początku maja realizujemy dynamiczną ekspansję Mole Mole. Cieszymy się, że dzięki obecności w Galerii Zielone Wzgórze mieszkańcy Białegostoku będą mieć dostęp do szerokiego wyboru nowości wydawniczych – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, Prezes Grupy Empik.

W lokalu o powierzchni 157 mkw. miłośnicy dobrej literatury znajdą atrakcyjny wybór tytułów z literatury polskiej i zagranicznej, biografie, reportaże oraz poradniki. Mole Mole w Galerii Zielone Wzgórze zaoferuje również akcesoria do pakowania i wybór najbardziej popularnych artykułów piśmienniczych.

Carrefour Polska podpisał z Grupą także umowę najmu na lokal w gdańskiej Galerii Morena. Na przełomie września i października do dyspozycji klientów oddany zostanie salon Empik.

- Cieszymy się, że ofertę naszego obiektu już wkrótce wzbogaci jedna z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce marek. Jestem przekonany, że różnorodny i szeroki asortyment salonu Empik odpowie na potrzeby klientów Galerii Morena – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Na powierzchni 179 mkw. dostępna będzie bogata oferta książek z różnych dziedzin, prasy, płyt, filmów, gier multimedialnych, a także artykułów papierniczych, kreatywnych, zabawek oraz gier planszowych. W salonie będzie można także zakupić bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

(Źródło i foto: infowire.pl/ oprac. ASM)

Mole Mole w Galerii Zielone Wzgórza komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-24 07:20:36

    Najdroższa księgarnia jaka istnieje. Upadnie szybciej niż dwie poprzednie.

Dodajesz jako: Zaloguj się