25°C lekkie zachmurzenie

Motocykliści o sercach wielkich, jak silniki ich motocykli - specjalne podziękowania

Wiadomości, Motocykliści sercach wielkich silniki motocykli specjalne podziękowania - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 2 września, w Wasilkowie odbył się festyn na rzecz chłopczyka, który ma się urodzić 12 września z chorobą HLHS - niedorozwój lewej komory serca. U nas nazywana jako połowa serduszka.

Szukaliśmy, jako organizatorzy, ludzi, którzy pomogą nam się złożyć na tę połowę, której zabrakło u Filipka. Spotkaliśmy się z ogromnym wsparciem firm: Rycar, EastRent, Uniwerstal, Devil-cars, Wodociągi Białostockie, OSP Wasilków, Grupa Ratownicza Medival, Centrum Urody Amaleo, Salon Urody Afrodyta, Perfumeria Amelia, Villa Uroda, MonaMi, Karczma Za Płotem, ale i osób prywatnych: Hubert Ścisło, Piotr Walczak.

Jednym z pomysłów było zaproszenie motocyklistów. Od lat fanka tych pojazdów odnalazłam dzięki pomocy Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, gdzie odbywały się jazdy motocyklami. Wkrótce po pierwszej, krótkiej rozmowie staliśmy się współorganizatorami festynu.

W niedzielę zawitało do nas 60 motocykli, które z hukiem wjechały na teren Stadionu Miejskiego w Wasilkowie, robiąc niesamowite wrażenie wśród gości i organizatorów . Motocykliści z klubu Let’s Ride i M2K od popołudnia do wieczora przewozili dzieci i niektórych odważniejszych dorosłych.

Panowie teraz w swoim imieniu. Dziękuję Wam za pomoc zarówno przed imprezą, jak i po imprezie. Bez was ciężko by było. Dziękuję za fantastyczny czas i świetną zabawę. Andrzej Doroszko za przewiezienie mnie na motocyklu ogromne dzięki. I przede wszystkim za ogromny wkład przy zbieraniu pieniędzy na rzecz serduszka Filipka. Mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się na kolejnych wydarzeniach.

(Justyna Nosorowska)


Motocykliści o sercach wielkich, jak silniki ich motocykli - specjalne podziękowania komentarze opinie

  • gość 2018-09-04 20:26:52

    Dziękujemy tym którzy latając nad głowami filmowali. Pierwsze filmiki ukazały się już na ich stronie Dron Zone na fejsbuku :)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl