25°C lekkie zachmurzenie

Na deskach opery pojawi się Alosza Awdiejew. Bilety na koncert są już w sprzedaży

Kiedy: 2018-03-06 , godzina: 19:00 | Gdzie: OiFP, ul. Odeska 1

Kulturalnie, deskach opery pojawi Alosza Awdiejew Bilety koncert sprzedaży - zdjęcie, fotografia

Alosza Awdiejew, człowiek-orkiestra od wielu lat koncertujący na polskich scenach. Wybitny artysta, który łączy pasję muzyczną z naukową. Człowiek-instytucja, estradowiec i jednocześnie profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktor, felietonista, tłumacz, pisarz, kompozytor. We wszystkim przyświeca mu jedna zasada: być potrzebnym widzom, czytelnikom i słuchaczom, bo to oni są najważniejsi. Z myślą o nich tworzy kolejne utwory.

Dlatego też muzyczna podróż, w którą Alosza Awdiejew, wraz z niezastąpionymi: Markiem Piątkiem i Kazimierzem Adamczykiem, zapraszają widza podczas swoich koncertów jest prawdziwą, duchową ucztą.

Przy dźwiękach cygańskich i rosyjskich romansów przez kilka godzin przywołany zostanie smak zapomnianych już historii. Na własnej skórze odczujemy chłód nocy, jak i ciepło bijące z dogasającego ogniska. Nie zabraknie również odeskich i żydowskich piosenek ulicznych, a idąc wąskimi ulicami sztetli i podmiejskich kamienic, cofniemy się w czasie i dotkniemy historii, która odeszła w niepamięć.

Wszystko to powoduje, że koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Artysta jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Nie ma znaczenia czy jest to mała krakowska scena Piwnicy pod Baranami, czy wielotysięczne widownie polskich sal koncertowych. Energia, przekaz i dialog, którym jest każdy występ, są niezmienne.

Jubileuszowy koncert artysty odbędzie się 6 marca w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Bilety można kupić w kasach przy ulicy Odeskiej, a także zamówić na stronie internetowej twojekoncerty.pl

(AD)

Na deskach opery pojawi się Alosza Awdiejew. Bilety na koncert są już w sprzedaży komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl