21°C rozproszone chmury

Niedźwiedź jechał motorem i pozdrawiał przechodniów

To, że na drogach w Rosji należy się spodziewać absolutnie wszystkiego, wie każdy, kto ma dostęp do internetu. Ale przyznajemy, że filmik nagrany kilka dni temu w Archangielsku i wrzucony na serwis youtube, pobił wszystkie do tej pory. To jest po prostu nie do wiary!

Z pewnością tego nikt nie mógł się spodziewać, a szczególnie zmotoryzowani mieszkańcy Archangielska. Chociaż Rosjanie raczej są przyzwyczajeni do oglądania nietypowych rzeczy na drogach w wykonaniu przedstawicieli własnego narodu, to taki widok na ulicy był sporym zaskoczeniem. Bo raczej mało kto spodziewał się na pasie obok zobaczyć jadącego motorem niedźwiedzia. Dodajmy, prawdziwego i żywego niedźwiedzia, który w trakcie jazdy machał łapą i pozdrawiał przechodniów oraz innych kierowców, którzy go mijali.

Filmik nagrał jeden z kierowców, który nie dowierzał własnym oczom. Podzielił się z innymi internautami tym, co widział. A jak wiadomo, internauci są bardzo szybcy, więc w ciągu zaledwie kilku godzin od publikacji tego nagrania ustalili, że niedźwiedź faktycznie jest prawdziwy, ale wytresowany. Ma na imię Tim i jest pracownikiem cyrku. W ten sposób, jaki uwiecznił go na nagraniu kierowca z Archangielska, Tim zaprasza na własne pokazy – czyli machając do mieszkańców tego miasta, po którym jeździ sobie na motorze w towarzystwie opiekunów.

Filmik dość szybko obiegł sieć i obejrzeli go internauci z różnych krajów. Znaleźli się śmiałkowie, którzy proponowali niedźwiedziowi przejażdżkę własnym jednośladem. Niestety nie wiemy, czy Tim się zdecydował. Swoje waży i mimo, że pozdrawia wszystkich podczas jazdy, nie wiadomo jak zniósłby podróż innym motocyklem.

Po tym filmie moglibyśmy uznać, że w internecie widzieliśmy już absolutnie wszystko. Jednak czujemy w kościach, że Rosjanie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, ani nie nagrali ostatniego filmiku, który znalazł się na youtubie. Dlatego, jeśli zobaczycie w Białymstoku jak po jakiejś ulicy jedzie niedźwiedź, nie panikujcie. Być może to będzie Tim. Pomachajcie mu po prostu i na wszelki wypadek zjedźcie z drogi.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: zrzut ekranu z youtuba)

Niedźwiedź jechał motorem i pozdrawiał przechodniów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się