16°C lekkie zachmurzenie

Podlasie ma piękne tereny turystyczne. Pomóżmy wybrać najlepsze

Styl Życia, Podlasie piękne tereny turystyczne Pomóżmy wybrać najlepsze - zdjęcie, fotografia

Konkurs, którego organizatorem jest Fundacja Piękna Nasza, fundacja o profilu turystycznym, adresowany jest głównie do mieszkańców województwa podlaskiego. Chodzi o poznanie i promocję mniej znanych, ale równie atrakcyjnych, miejsc wypoczynku w naszym regionie.

Organizatorzy zapraszają chętnych do wysyłania na adres email fundacji zdjęć oraz krótkich historii o tym, gdzie i jak ciekawie spędzili wakacje, urlop, weekend czy inne wolne dni. Swoje prace można przesyłać na adres: fundacjapieknanasza(at)gmail.com.

Celem konkursu jest stworzenie szansy na promocję mniejszym, słabo wypromowanym turystycznym miejscom usługowym, jak również powiadomienie o nich większej ilości internautów. Wszystko po to, by mogli poszerzyć swoją wiedzę o nowe interesujące miejsca.

W konkursie przewidziano nagrody. To 12 historii opublikowanych w kalendarzu ściennym na przyszły rok oraz wiele innych ciekawych nagród. Szczegółów konkursu, ale także i nowych, ciekawych miejsc turystycznych na Podlasiu szukajcie na stronie fundacji: https://www.pieknanasza.net.pl/ oraz na profilu facebookowym.

Patronatu nad projektem podjął się rektor Politechniki Białostockiej, a Firma Decathlon Białystok została się partnerem.

Fundacja Piękna Nasza z siedzibą w Białymstoku zbiera m.in. środki dla dzieci z białostockich domów dziecka na ferie zimowe oraz wakacje.

(BL)

Podlasie ma piękne tereny turystyczne. Pomóżmy wybrać najlepsze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl