Postaw sobie cel i go realizuj - wywiad z najmłodszym w Polsce menadżerem MLM

17/12/2012 18:00
Styl Życia, Postaw sobie realizuj wywiad najmłodszym Polsce menadżerem - zdjęcie, fotografia

Ma zaledwie 18 lat i nie skończył jeszcze średniej szkoły. Mimo to odnosi niesłychane sukcesy w branży MLM czyli marketingu sieciowym.

Michał Alczyszyn , bo o nim mowa, przyjechał do Białegostoku na wykłady w ramach Festiwalu Inteligencji Finansowej.

Specjalnie dla FB o sukcesach, porażkach i celach z Michałem Alczyszynem rozmawia Kuba Ponikarczyk.

http://www.youtube.com/watch?v=IP2Y6Zkpo2k

Reklama

Postaw sobie cel i go realizuj - wywiad z najmłodszym w Polsce menadżerem MLM komentarze opinie

  • Jurek - niezalogowany 2013-01-10 00:01:24

    Wywiad ciekawy, daje do myślenia, warto działać w systemach MLM w dzisiejszej dobie kryzysu , super prowadzący i ambitny gość sukcesu - jestem pod wrażeniem!

  • Karolina - niezalogowany 2013-01-09 23:59:10

    Młody, świetny, porywający , takich trzeba w tym kraju! A Michał nie dość, że idealny menadżer to jeszcze super przystojny facet!

  • Marta - niezalogowany 2013-01-08 23:02:56

    Fajny wywiad, proszę o więcej :D a Kuba bardzo przystojny :)

  • Anka - niezalogowany 2012-12-24 09:53:05

    Wzruszył mnie kiedy powiedział o tym, że współpracuje już z milionami ludzi :) I redaktor jest też jest przystojny jak Michał. Fajny wywiad :)

  • Michał - niezalogowany 2012-12-24 08:05:41

    No skromnością to on nie emanuje!

  • Paula : ) - niezalogowany 2012-12-24 00:03:06

    Michał jest młody i osiągnął Swój cel, teraz stawia Sobie kolejne, które z pewnością zralizuje :) Otwarty na nowe znajomości i gotowy do współpracy :D Pełen energii i optymizmu. Uwielbia sushi :D Miomo tego co posiada jest skromny, przystojny i inteligentny. ;))

  • Eksper - niezalogowany 2012-12-23 23:39:13

    Świetny gość, mówi porywająco i bardzo interesująco , warto się uczyć od takich młodych jak Michał. Pozdrawiam gorąco :)

  • Piotr - niezalogowany 2012-12-18 22:12:35

    Zgadzam się. To jest wywiad o młodym chłopaku i liźnięcie sukcesu związanego MLM. Tak więc Roman. Ja się na tym mało znam, ale rozumiem, że Roman wie więcej :)

  • Michał - niezalogowany 2012-12-18 22:00:53

    Muszę chyba zmienić link, bo jeszcze ktoś mnie za tego tytułowego weźmie.

  • Michał - niezalogowany 2012-12-18 21:59:59

    Roman jak bym mógł pokazałbym Twój post całemu światu! Gratulacje! Nie możesz sobie poradzić i szukasz w 9 minutowych wywiadach porad na temat finansów? MLM i NLP ;D

  • Piotr - niezalogowany 2012-12-18 17:21:38

    Roman! Pierdu, pierdu...

  • Roman - niezalogowany 2012-12-18 16:00:14

    bzdety i tyle. Chłopak nie ma pojęcia o finansach, a wypowiada się jak światowej sławy ekspert. Wykłady dla studentów??? Proszę. Mówienie o MLM to mówienie o niczym. W ciągu 9 minut wywiadu nie wypowiedział się konkretnie o niczym. Cały MLM i NLP. Ludzie weźcie się za prawdziwy biznes, usługi, produkcja, a nie wierzcie w coś takiego.

  • Halina - niezalogowany 2012-12-18 08:13:48

    MLM to biznes przyszłości i coś dobrego na cięższe czasy

  • Anka - niezalogowany 2012-12-17 21:47:28

    Michała znam bliżej. Fajny, młody, przedsiębiorczy!

  • Rafał - niezalogowany 2012-12-17 20:56:21

    Super :)

  • Piotr - niezalogowany 2012-12-17 20:53:55

    Jestem mile zaskoczony i Kuba jako przesłuchujący :) Fajna robota, a wręcz historyczna praca!

  • Robert - niezalogowany 2012-12-17 19:03:22

    MLM to biznes przyszłości. Oparty na relacjach. Mam nadzieję, że bezpodstawne mity w końcu przestaną funkcjonować i ludzie przekonają się do tego sposobu zarabiania. Brawo Michał!

  • kepuls - niezalogowany 2012-12-17 18:44:46

    Podoba mi się taka forma wywiadu. Czekam na więcej :)

  • Michał - niezalogowany 2012-12-17 18:39:57

    Kolejny przykład, że jak ktoś coś chce to może!

  • Bogdan - niezalogowany 2012-12-17 18:35:45

    Kolejny materiał filmowy. Brawo.

  • Adamski - niezalogowany 2012-12-17 18:13:28

    Do młodych świat należy!

  • Michał Alczyszy - niezalogowany 2018-09-21 16:50:02

    Dziękuję za tak wiele ciepłych słów. Sporo się zmieniło przez ostatnie 5 prawie 6 lat :) Dla ciekawych odsyłam www.ksiazka.michalalczyszyn.pl

Dodajesz jako: |