25°C lekkie zachmurzenie

Powoli i sukcesywnie otwierają się siłownie z programu „Nestlé Porusza Polskę”

Styl Życia, Powoli sukcesywnie otwierają siłownie programu „Nestlé Porusza Polskę” - zdjęcie, fotografia

Na przełomie września i października zakończyły się prace montażowe, związane z otwarciem pierwszych siłowni plenerowych w ramach finału tegorocznej edycji akcji „Nestlé porusza Polskę”. Z obiektów mogą już korzystać m.in. mieszkańcy Szczytny, Chynowa oraz Koła.

Siłownie stanęły w zwycięskich gminach dzięki zaangażowaniu mieszkańców, którzy oddawali na nie głosy w internetowym konkursie. Dzięki nowym obiektom lokalna społeczność zyskała dostęp do wielofunkcjonalnego sprzętu ćwiczeniowego.

Pierwsza siłownia została zamontowana pod koniec września w gminie Szczytna w województwie dolnośląskim. W kolejnych tygodniach powstały siłownie w gminie Chynów oraz w gminie Koło. Siłownie programu „Nestlé porusza Polskę” zostały już otwarte w województwach: dolnośląskim (Szczytna), lubuskim (Jasień), mazowieckim (Drwalew), wielkopolskim (Powiercie). Obiekty zostały zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, umożliwiający wykonywanie zróżnicowanych ćwiczeń. Mieszkańcy zadowoleni z nowo powstałych siłowni, bardzo chętnie z nich korzystają.

Mapa plenerowych siłowni już w wkrótce będzie rozszerzona o kolejne nowe obiekty z wielofunkcjonalnym sprzętem ćwiczeniowym. W kolejnych tygodniach Nestlé uruchomi obiekty plenerowe w Pyskowicach (śląskie), w gminach: Hajnówka (podlaskie), Pabianice (łódzkie), Sędziszów (świętokrzyskie), Kętrzyn (warmińsko-mazurskie). Wszystkie siłownie zostaną udostępnione mieszkańcom do końca listopada. W ramach akcji firma Nestlé wybuduje 16 siłowni plenerowych na terenie całej Polski.

Więcej informacji na temat programu „Nestlé Porusza Polskę” (oraz pełna lista zwycięskich gmin, w których powstaną siłownie plenerowe) na stronie programu.

(BL)

Powoli i sukcesywnie otwierają się siłownie z programu „Nestlé Porusza Polskę” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl