7°C całkowite zachmurzenie

Prosto ze srebrnego renifera składamy moc życzeń

Kilka najbliższych dni upłynie pod znakiem wspólnych spotkań, rozmów, żartów, prezentów i oczywiście odpoczynku od dnia codziennego. Nasza redakcja w nietuzinkowy sposób postanowiła złożyć życzenia wszystkim czytelnikom, a także i tym, którzy woleliby nas nigdy nie czytać.

Prosto ze srebrnego renifera, którym na co dzień porusza się po ulicach miasta i regionu nasza redaktor naczelna, ekipa Dzień Dobry Białystok życzy wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanej zabawy. My już wprawialiśmy się w nastrój, taki bardziej sylwestrowy. Życzymy także wszystkim, aby już po świętach – w Sylwestra, humory i zdrowie dopisywały w pełnym wydaniu.

Mamy nadzieję, że uśmiechniecie się na nasz przekaz, a sami z tego miejsca obiecujemy, że w Święta pozwolimy Wam co nieco odpocząć od politycznych żartów, komentarzy i dialogów.

Chcieliśmy złożyć życzenia znacznie większej liczbie zasłużonych, ale skończyła się nam taśma w kamerce go pro, więc trochę ograniczyliśmy składanie życzeń, żeby za mocno nie siać zamieszania na ulicach. I tak nasze wesołe sanki wzbudzały spore zainteresowanie kierowców, bo to co działo się w środku, ludzie widzieli przez szyby naszych srebrnych sań.

Także bez zbędnego gadania, jeszcze raz, życzmy wszystkim spokoju, mądrych ludzi u władzy, dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy i oczywiście całej góry prezentów.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2018 składa redakcja Dzień Dobry Białystok oraz Fakty Białystok.

(PS. Podczas nagrania wszyscy byli trzeźwi ;)

(Redakcja DDB i Fakty Białystok)

Prosto ze srebrnego renifera składamy moc życzeń komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się