28°C lekkie zachmurzenie

Schroniskowe pupile na cały rok

Dziś przedstawiamy wszystkim charytatywny kalendarz z psami, podopiecznymi Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku w towarzystwie wolontariuszy, którzy pokazują świat czterołapym i czynią ich życie za kratami choć trochę bardziej szczęśliwym.

- Kolejnym, nowym pomysłem wolontariuszy jest wydanie kalendarza. Dzięki temu możemy trafić bezpośrednio do domów, firm, instytucji, do ludzi, którzy spojrzą na te uśmiechnięte czworonogi jak wolontariusze! Kto wie, może zaowocuje to nie jedną adopcją – mówi koordynatorka wolontariatu Justyna Januszyk.

Fotografie wykonała Magdalena Właszek. Jak mówi:

- Zależało mi na pokazaniu tej niezwykłej więzi, jaka narodziła się między wolontariuszem a jego schroniskowym podopiecznym. Chciałam uchwycić tę całą miłość, radość i zrozumienie, które towarzyszą ich wspólnym spotkaniom i spacerom. Mam nadzieję, że inne osoby oglądając te fotografie zauważą to i być może zakochają się w tych bezdomniakach.

Od środy, 15 listopada, kalendarze trafiły do sprzedaży! W sumie jest ich 350, a dochód ze sprzedaży kalendarzy w całości zostanie przeznaczony na pomoc psom będących pod opieką schroniska.

Kalendarz można nabyć w Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku, ul. Dolistowska 2, od poniedziałku do piątku w godz. 17-19, w weekendy w godz. 10-12. Koszt kalendarza to 25 zł.

W załączniku przedstawiamy kilka przykładowych zdjęć z kalendarza, być może tym uda się zachęcić do ich zakupu i tym samym wsparcia naszych czworonożnych mieszkańców schroniska.

(BL/ Foto: Magdalena Właszek)

Schroniskowe pupile na cały rok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl