25°C lekkie zachmurzenie

Serek Łaciaty bezkonkurencyjny

Smaczny Białystok, Serek Łaciaty bezkonkurencyjny - zdjęcie, fotografia

Ulubiony, bo naturalny – Łaciaty serek od SM MLEKPOL!. I to właśnie ten Łaciaty serek puszysty i na dodatek naturalny został zwycięzcą plebiscytu konsumenckiego – Czytamy etykiety.

Blisko 8 tysięcy konsumentów wzięło udział w głosowaniu na najlepsze produkty 2017 roku, w plebiscycie organizowanym przez popularny serwis internetowy czytamyetykiety.pl. W kategorii „Nabiał”, niekwestionowanym zwycięzcą był Łaciaty serek puszysty naturalny od SM MLEKPOL.

- Jak wszystkie nasze wyroby, Łaciaty serek puszysty powstaje z najlepszego polskiego mleka. Jest nie tylko smaczny, ale przede wszystkim zdrowy. Zawiera wiele cennych składników odżywczych. W 100 gramach dostarcza ok 6 % dobrze przyswajalnego białka, tłuszcz o unikalnym składzie - ok 23%, niewielką ilość cukru – ok. 3,9% oraz witaminy i sole mineralne – informuje Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL  w Grajewie.

Łaciaty serek puszysty naturalny jest jednym, z bogatej gamy smaków serków śmietankowych do smarowania sygnowanych marką Łaciate. Wszystkie produkowane są w radomskim zakładzie Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL.

(BL)

Serek Łaciaty bezkonkurencyjny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl