2°C słabe opady deszczu

Up To Date coraz bliżej. Znane są kolejne gwiazdy

Koncerty, coraz bliżej Znane kolejne gwiazdy - zdjęcie, fotografia

Znane są kolejne nazwiska artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu Up to Date. Są to m.in. Goldie, Żabson, Mumdance. Miłośnicy i wielbiciele muzyki elektronicznej spotkają się 7 i 8 września w stolicy Podlasia.

Podczas tegorocznej, dziewiątej edycji festiwalu, w ciągu dwóch dni wystąpią polscy i zagraniczni artyści. Co roku to wydarzenie w Białymstoku gromadzi kilkutysięczną grupę wielbicieli ambitnej muzyki elektronicznej i niebanalnego hip-hopu.

W trakcie festiwalu zostaną zorganizowane cztery sceny muzyczne. W Białymstoku wystąpią:

Goldie (UK), Otsochodzi (PL), Żabson (PL), Rrose live (US/UK), Abul Mogard live (RS), Mumdance (UK), Phase Fatale live (US/DE), Nanook of the North (PL), The Exaltics live (DE), Illektrolab live (US), Crossing Avenue live (IT), LSDXOXO (US), Mordor Musik (PL), Undadasea (PL), Earth Trax & Newborn JR (PL), RAU DJ Set (PL). Artyści dołączyli do już wcześniej zapowiedzianych – Syny (PL), bvdub live (US), Lanark Artefax live (UK), E.R.P. aka Convextion live (US), Electric Indigo (AT), Wata Igarashi live (JP), Cio D’Or (DE) i Pris (UK).

Up To Date Festival przez dziewięć lat swojej historii systematycznie się rozwija. Z inicjatywy lokalnej w ciągu kilku lat zmienił się w wydarzenie nie tylko wyróżniające się na kulturalnej mapie Białegostoku, ale takie, którym coraz częściej interesują się zagraniczne media. Up To Date Festival może być dziś synonimem przemyślanej strategii rozwoju i muzycznego programu z najwyższej półki. Dlatego właśnie doceniając pracę, jaką na co dzień wykonują organizatorzy festiwalu oraz rolę, jaką odgrywa on w promocji miasta, wpieramy go finansowo – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Up To Date Festival to nieszablonowy białostocki festiwal, który łączy muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Miasto Białystok od kilku lat wspiera finansowo jego organizację. W tym roku przekazano na ten cel 600 tys. zł.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie www.uptodate.pl.

(Źródło: bialystok.pl/ oprac. ASM/ Foto: BI-Foto)

Up To Date coraz bliżej. Znane są kolejne gwiazdy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl