26°C pochmurno z przejaśnieniami

W Opolu na debiutach wystąpi białostoczanin

W koncercie „Debiuty” podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu weźmie udział Arek Kłusowski, finalista „The Voice of Poland”. W lipcu miał premierę zrealizowany w Białymstoku i przez białostoczan teledysk do singla „To już za nami” promującego debiutancką płytę tego wykonawcy.

Arek Kłusowski wystąpi na scenie w Opolu 15 września. O główną nagrodę w „Debiutach” powalczy z trzynastoma innymi wykonawcami. Zaśpiewa utwór „To już za nami”, który znajdzie się na jego debiutanckiej płycie „Mimowolnie”. Krążek ma ukazać się jeszcze w tym roku.

W teledysku do piosenki promującej album wzięło udział wielu artystów, m.in. Paweł Małaszyński, Małgorzata Lewińska i Krystyna Kacprowicz-Sokołowska. Został on zrealizowany przez Dawida Klepadło (uznanego fotografa mody). Zdjęcia kręcono m.in. w jednym z białostockich mieszkań oraz w parku przy Pałacu Branickich.

Teledysk do utworu, który Arek Kłusowski zaśpiewa podczas festiwalu w Opolu, promuje nasze miasto, m.in. poprzez piękne białostockie plenery i występ znanych artystów związanych z Białymstokiem. Trzymamy kciuki za zwycięstwo wokalisty w koncercie „Debiutów” – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Arek Kłusowski to wokalista angażujący się w wiele projektów artystycznych i koncertów, laureat ponad 30 nagród muzycznych. Z powodzeniem uczestniczył w programie „The Voice of Poland”.

(Źródło: bialystok.pl/ oprac. ASM/ Foto: zrzut ekranu z youtube.com)

W Opolu na debiutach wystąpi białostoczanin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się