0°C bezchmurnie

Wybierzmy najlepszy produkt turystyczny Podasia

Kiedy: 2017-09-18 , godzina: 00:00

Styl Życia, Wybierzmy najlepszy produkt turystyczny Podasia - zdjęcie, fotografia

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną już po raz XV koordynuje etap regionalny konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT”.

Konkurs skierowany jest do Lokalnych Organizacji Turystycznych, samorządów, instytucji i stowarzyszeń, a także prywatnych przedsiębiorców, twórców produktów turystycznych oraz organizatorów turystyki. W ramach konkursu przyjmowane są zgłoszenia dotyczące produktu turystycznego w następujących obszarach: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych - impreza turystyczna, obiekt, szlak oraz obszar. Zgłoszenia do etapu regionalnego przyjmowane są do 18 września 2017 r.

Celem konkursu jest wybranie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych. Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna przez takie działania chce docenić dotychczasową pracę na rzecz rozwoju turystyki w regionie, ale również promować nowe miejsca, wydarzenia i projekty. Zwycięski produkt otrzyma Złoty Certyfikat oraz przygotowaną przez Polską Organizację Turystyczną kampanię promocyjną o równowartości 100 000 złotych. Etap regionalny przewiduje także specjalne Wyróżnienie Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezesa PROT.

Dotychczasowe edycje konkursu pokazały, że z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród branży turystycznej, jak i lokalnych samorządów. Zeszłoroczna odsłona konkursu była rekordowa. Produkty turystyczne do etapu regionalnego zgłosiło 41 podmiotów.

Certyfikaty Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej otrzymali: Suwalski Park Krajobrazowy, WOSiR Szelment oraz XXI Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym „Co ma pływać nie utonie” w Augustowie z Polskim Radiem Białystok.

(Źródło i foto: wrotapodlasia.pl/ oprac. Kalina)

Wybierzmy najlepszy produkt turystyczny Podasia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl