Zodiak otwiera się za chwilę. Będzie nowy supermarket i bar z opcją drive

Wiadomości, Zodiak otwiera chwilę Będzie supermarket opcją drive - zdjęcie, fotografia
02/12/2018 10:35

Już niebawem mieszkańcy Starosielc, Zielonych Wzgórz, Słonecznego Stoku i Leśnej Doliny będą mogli cieszyć się z otwarcia nowego-starego supermarketu. Działający od prawie ćwierć wieku Zodiak przy Wrocławskiej 5. W dniu 4 grudnia znowu otwiera drzwi przed klientami.

Społemowski sklep przy ulicy Wrocławskiej istnieje od wielu dziesiątków lat. Przed laty - obok niego - mieściła się restauracja Zodiak. Społem zburzyło stary budynek łącząc go z restauracją i tak powstał Zodiak, który potem był kilkakrotnie przebudowywany. Ostatnie kilka miesięcy był zamknięty i przechodził gruntowną przebudowę. Obecnie połączy tradycyjną funkcje supermarketu, bistro oraz drive-baru tak jak obiekt na Dziesięcinach i Tęcza na Wygodzie. 

Klienci będą mieli do dyspozycji budynek o powiększonej powierzchni o ponad 400 metrów kwadratowych (cała powierzchnia sklepu i bistro to 1600 m2). Sala sprzedażowa ma mieć nowoczesne stoiska ze świeżymi wędlinami, mięsem, garmażerką, owocami i warzywami. W samym środku sklepu ma znajdować się cukiernia i piekarnia "Społem", gdzie klienci będą mogli nabywać wypiekane tam pieczywo. Przeszklona antresola połączy sklep z barem Społem z 70 miejscami, a tuż obok będzie mieściło się stanowisko do sprzedaży gotowych posiłków dla kierowców. Będzie to bar z opcją drive

Co będzie serwowane dla klientów? Na pewno będzie to tradycyjna polska kuchnia z zupami i daiami mięsnymi oraz surówkami, sałatkami, naleśnikami i lubianymi serniczkami Społem. Wszystkie dania będą przygotowane na miejscu według sprawdzonych receptur i przepisów.

W supermarkecie i barze znajdzie zatrudnienie na pełnym etacie ponad 60 osób. 

(Przemysław Sarosiek)

Reklama

Zodiak otwiera się za chwilę. Będzie nowy supermarket i bar z opcją drive komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 21:37:31

    Fajny sklep !! Tylko strach tam chodzic bo jakis menel tam grasuje...niejaki glutojad.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 21:49:03

    Meksykano jeszcze tam ludzi nagrywa i pijany macha rękoma??

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 00:38:21

    Witam, chętnie wstąpiłbym na zakupy, ale ludzie przestrzegają mnie przed pewnym drobnym pijaczkiem który upodobał sobie to miejsce, gada do kamery przed wejsciem, zanieczyszcza toalete i zaglada ludziom do jedzenia jesli znajdzie ku temu okazję

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 02:30:37

    Czy ochrona zajęła się tym psychicznie chorym pijakiem który często łazi na terenie całego obiektu? Strach dziecko same wysłać bo pijaczyna zaczepia ludzi żeby mu do alkoholu dorzucić parę groszy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-11 10:08:09

    byłem i widziałem

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 09:51:04

    Niestety mnie też wystraszył ten pihaczek...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 10:55:06

    Wszystko fajnie na parkingu za płotem stoi drewniana sławojka i strasznie śmierdzi ludzie mamy 21 wiek jak to wyglada !!!!!! wstyd dla Starosielc że ludzie załatwiają się na dworze

  • Kisiel k - niezalogowany 2018-12-12 11:00:37

    Menele na terenie sklepu piją piwo, a ochrona widzi i nic nierobi czemu tak jest ja się pytam się? To jest zabronione i grozi odpowiedzialnością karną25 lat więzienia lub 100 złotych co się dzieje się?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 13:11:29

    Myślę że ten wymoczek z piwem i kamera w ręku jest słaba reklama dla sklepu.... 7

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 13:16:02

    Znajomy opowiadał że wyszedł z baru z zapiekaneczką w ręku,a tu jego oczą ukazał się następujący widok... Jakiś pijany (chyba bo się gibał) mały człowiek wychodzący że swawojki...Znajomemu wypadła zapiekanka z ręki.

  • Mecenas z Piaseczna - niezalogowany 2018-12-12 13:46:38

    Łende łende łenku łamane jestem teraz rockongrelowiec! Aaa piątka!!

  • Boboli 10 - niezalogowany 2018-12-12 15:54:52

    Jaki jeden w pomarańczowej kurtce lata do sklepu, koło sklepu, smarka na wszystko brzydze się cokolwiek tam kupować. Generalnie to taki pierwszy klient każdego dnia po piwko... Może ochrona weźmie pod uwage i przeprowadzi odpowiednią rozmowe? Społem może tracić klientów

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 16:07:12

    Czy sklep Zodiak zrobi w końcu coś z wałęsającym się tam menelem w pomarańczowej kurtce? Nie mogę z dziećmi spokojnie zakupy zrobić, boję się, że mnie osmarka!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 19:34:40

    Wszystko ok. tylko przy wyjściu jakiś gość w pomarańczowej kurtce z kamerą mnie zaczepił, wyglądał na miejscowego menela. Myślałem, że chociaż tam nie będę musiał użerać się z takimi typami...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 19:34:49

    Wszystko ok. tylko przy wyjściu jakiś gość w pomarańczowej kurtce z kamerą mnie zaczepił, wyglądał na miejscowego menela. Myślałem, że chociaż tam nie będę musiał użerać się z takimi typami...

  • Andrzej Jarosławski - niezalogowany 2018-12-12 19:35:22

    Jego powinni sprzątnąć ogółem Proszę nie przeklinać, bo dziś jest niedziela i jest piękna pogoda i zaraz będzie obiadzik chciałem podziękować ogółem ludziom - 40 tysięcy SYPUKCJI mam

  • Picior - niezalogowany 2018-12-12 19:37:04

    Czy ten menel kręcący się koło marketu jest jego reklamą ? Jeśli tak to nic dobrego nie będzie z tego przybytku...i czy ludzie parkując pod sklepem muszą oglądać wychodzącego z drewnianego sracza pijaka ?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 19:50:29

    Orientuje się ktoś czy w tym sklepie jest do psikania całe te?

  • Prokurator K - niezalogowany 2018-12-12 19:51:13

    Będzie surowa kara dla tego pijaczka, alkohol jest zgubą ludzkości. Będę wnioskować o 25 lat lub 100zł grzywny

  • Wojciech Kajor - niezalogowany 2018-12-12 19:51:40

    Spaniały sklep i ma pszne jedzenie, dziękuję za tę wypowiedź.

  • Mecenas - niezalogowany 2018-12-12 20:00:51

    Byłby z tego fajny sklep gdyby nie ta ilość meneli na parkingu

  • Ksiek - niezalogowany 2018-12-12 20:27:35

    Jakiś menel obok parkingu sobie kibel postawił

  • Ilona Marzec - niezalogowany 2018-12-12 20:36:44

    Widzę, że problem już został zauważony we wcześniejszych postach. Bardzo fajny bar, tanio i smacznie. Szkoda, że wizytówką baru i sklepu jest okoliczny śmierdzący pijaczek z kamerą, nagrywający z ukrycia, proszący o drobne i papierosy. Jego obecność, zachowanie, niejednokrotnie niewybredne komentarze, skutecznie zniechęca do zakupów, a tym bardziej spożywania posiłków. Zodiak, zróbcie z tym porządek, bo tracicie sporo klientów.

  • Starościano - niezalogowany 2018-12-12 20:41:50

    Ostatnio jak robiłem tam zakupy to stał jakiś pijany menel na parkingu i sikał do butelki. Potem to wypił i zaczął machać rękami do kamery krzycząc coś o knurze i o tym, że on mu piec zniszczył. Ochrona powinna tego menela wyrzuć spod sklepu, bo strasznie śmierdzi i nagaduje ludzi, żeby dali mu na żubra.

  • Tomasz - niezalogowany 2018-12-12 20:55:02

    Byłem kilka dni temu, niestety zostałem zaczepiony przez jakiegoś człowieka z kamerą, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Ochrona nie reaguje. Nie polecam

  • Czarny - niezalogowany 2018-12-12 21:31:09

    Wszystko pięknie, tylko czemu tam ciągle kręci się jakiś człowiek, chyba chory, który ciągle lata z kamerą, starczy, wyzywa do telefonu i czuć go olkoholem i moczem?

  • Jan Łoś - niezalogowany 2018-12-12 21:45:37

    W trakcie zakupów zachciało mi się iść za potrzebą i musiałem skorzystać z toalety. Kiedy wchodziłem do niej to akurat skończył z niej korzystać mężczyzna po 40 w pomarańczowej kurtce. Było od niego czuć alkohol. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wszedłem do środka. Toaleta była cała uwalona fekaliami, jakby owy gość miał sraczkę, po jakimś surowym tatarze. Mało co nie zwróciłem dopiero co zjedzonej zapiekanki.

  • Misza - niezalogowany 2018-12-12 21:55:50

    No nareszcie mój zodiaczek znowu czynny, mieszkam przy storczykowej więc super teraz będą codziennie obiadki jak u mamy:) ale jak ludzie zauważyli jest problem z pewnym panem, co nieco o nim mogę powiedzieć mianowicie jest to jaruś vel czarny (pseudonim ten zawdzięcza temu że za dzieciaka miał wiecznie brudną mordę) teraz jest jakimś aktorem czy czymś takim no ciągle chodzi z kamerą szczególnie z rana ok 5 jak czekam na przystanku na autobus to spotkałem go czasem. Dziwne bo pod sklepem zaczepił mnie o parę złotych i nie pamiętał A uczyliśmy się w równoległej klasie w podstawówce. Przykry obraz. Więc apeluję do osób ze zodiaka aby się pozbyć owego nieudacznika.

  • Makłowicz - niezalogowany 2018-12-12 23:00:56

    Chciałem nagrać Swoj program kulinarny na parkingu ale niestety jakiś menel mnie zaczepiał i gadal, że on też nagrywa gotowanie na dworzu. Mój kamerzysta też nie mógł się od niego opędzić bo ów Pan z Żubrem w ręku twierdzil, że jest redaktorem i prosił by to jego nagrac jak się wypowiada obok sławojki zaraz za płotem. Będąc na szlaku Podlasia nic przedtem mnie takiego nie spotkało. Niech jakiś mąż stanu z miasta Białegostoku się zajmie tym Panem. Niech napisze na niego skargę do prokuratury.

  • OBSRANE MAJTY - niezalogowany 2018-12-12 23:18:28

    Idę rano kupić chleb przed pracą a tam jakiś bezdomny menel z telefonem chyba małpę udawał i to nagrywał bo machał rękoma. Później nagle wbiegł do toalety i tyle go widziałem. Czy zarząd sklepu może zrobić porządek z takimi ekscesami?

  • Żubrano - niezalogowany 2018-12-13 00:09:11

    Cieszy mnie fakt, że Zodiak powrócił, ale denerwuje mnie pewien pan zwany dalej Jarosławem S. co uiszcza opłaty za wejście do środka

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 02:04:21

    Ja też widziałem tego człowieka stał obok mnie z żubrem i majaczył coś o panie Kononowiczu i nijakim majorze. Strach koło tego człowieka przejść zaczepia niewinnych ludzi i kameruje ich czy to jest wogóle normalne?

  • Krzysiu Owsiak - niezalogowany 2018-12-13 09:17:24

    Dzisiaj rano jakiś pijany żul w norweskiej pomarańczowej kurtce latał dronami i nagrywał ludzi. Na to jest ustawa. Jutro składam pismo o kategorycznie zamknięcie tego obywatela w szpitalku w Choroszczy.

  • mleczny człowiek - niezalogowany 2018-12-13 11:48:30

    Ugółem spaniały sklep! można kupić wagete, przyprawę do grilla całe te, seceson, boczek ze skórką, kluski do szpegety. Jest nawet kiełbasa z bóbra!

  • Białostoczanin - niezalogowany 2018-12-14 14:44:30

    Wszystko pięknie tylko ten menel co się tam kręci ciągle jest nie do zaakceptowania. Ochrona powinna go gonić z terenu sklepu.

  • j00r - niezalogowany 2018-12-14 16:42:33

    Dobrze, że wynajęliście kogoś do zbierania petów

  • Joanna Dereszczewicz - niezalogowany 2018-12-14 17:31:01

    Przperaszam ale prosze zrobic co z tym bezdzomnym który przesiaduje w obrebie sklepu.Ostatnio idac z moja Dzesika zaczepial on nas i spogladal lubiezbie na moja 14 letnia córkę.Opowiadal cos ze jest z Meksyku i ale ze strachu ucieklysmy

  • Edmund - niezalogowany 2018-12-15 00:33:36

    Proszs postawic jakis ekran od domu w ktorym mieszka ten dziwny czlowiek z kamera który chodzi i krzyczy po ogrodzie lub przynakmniej postawcie mu toalete aby nie bylo widac kiedy oddaje kal

  • Gość - niezalogowany 2018-12-15 08:23:37

    Wspaniała okazja do podzielenia się zakupami z biednym człowiekiem w pomarańczowej kurtce, zaraz są święta, teraz adwent więc okazja na danie jałmużny. A komu się nie podoba to wypad do Izraela.

  • kononowicz - niezalogowany 2018-12-15 11:13:34

    Ten gość w pomarańczowej kurtce, wiecznie pijany z butelką piwa w ręce, co zaczepia ludzi pod Zodiakiem to przypadkiem nie mieszka na ul. Boboli

  • Uwaga na oszusta - niezalogowany 2018-12-15 11:42:05

    Ten facet w pomarańczowej kurtce zaczepia ludzi i mówi, że zbiera pieniądze na protezę dla dziewczyny, która straciła nogę podczas pobicia. To oszustwo, nie dawajcie mu żadnych pieniędzy, bo wszystko idzie na alkohol.

  • Pozdrawiam osobę która wie o k - niezalogowany 2018-12-15 12:25:32

    Przed wejściem zaczepił mnie jakiś menel z dronem nielotem. Krzyczał że ma wyjebane i machnał rękami. Zbierał pieniądze na protezę. Potem pobiegł do kibelka. Gdzie ochrona się pytam się?

  • Pozdrawiam osobę która wie o k - niezalogowany 2018-12-15 12:30:25

    Przed wejściem zaczepił mnie jakiś menel z dronem nielotem. Krzyczał że ma wyjebane i machnał rękami. Zbierał pieniądze na protezę. Potem pobiegł do kibelka. Gdzie ochrona się pytam się?

  • Menel2 - niezalogowany 2018-12-15 14:09:26

    Wi+tam wi+tam. Me+nel+2 z tej strony. Moja misja przejac zodiak ;) zaczne swoja historie prosto, jestem prosty menel z dziada pradziada, zbieram zlom, butelki, zebram, nagrywam filmy na youtube. No i ostatnio upatrzylem sobie zodiak jako miejsce moich lowow. Ide tam, a tam konkurencja. Dajcie mi rade jak sie pozbyc tego menela?

  • Alojzy Popiołek - niezalogowany 2018-12-16 01:07:57

    Bardzo się cieszę, że Zodiak został ponownie otwarty, w końcu mogę robić tanio zakupy do mojego zakładu, aczkolwiek mam zastrzeżenia co do jednego pracownika ochronny( przypuszczam, że nim jest gdyż non stop go spotykam w Zodiaku) w pomarańczowym uniformie, dość niski, po 40, spuchnietę oczy. Widziałem jak spożywa alkohol w czasie pracy, a także jak gada sam do siebie o jakiejś trzodzie chlewnej. Byłbym bardzo wdzięczny jakby kierownictwo rozwiązało tą sprawę.

  • Major - niezalogowany 2018-12-16 07:14:42

    Spanialy sklep ogółem można psznie zjeść,tylko toaleta zajęta przez menela ta osoba wie o kogo chodzi.

  • Mecenas z Piaseczna - niezalogowany 2018-12-16 12:24:22

    Menel po 40 w pomarańczowej kurtce oszukuje Zodiaka chodząc po kilka razy dziennie po darmowe piwo, w tym celu przebierając się, żeby nikt go nie rozpoznał. Apeluję o zakazanie sprzedaży olkoholu temu człowiekowi, ponieważ zamiast wybudować toaletę przepija pieniądze pod zodiakiem.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 11:00:55

    Ten menel to niejaki mexikano.tv - świnia i alkoholik.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 11:03:32

    To mexikano z Youtube. Nie ma kibla w domu. Srał zawsze do wiaderka lub na podwórku za domem. Teraz się załatwia w zodiaku.

  • Tomasz - niezalogowany 2018-12-17 11:57:53

    bardzo fajny sklep, ale menel ktory kreci sie w okolicy "mexicano" moze odstraszac

  • Janusz Gajos - niezalogowany 2018-12-17 12:54:11

    Proponuję wejść na stronę główną na fb sklepu zodiak i tam poinformować sklep o problemie.Strona gazety jest myślę mało zainteresowana problemem lokalnego menelstwa.

  • Dobry Samaryanin - niezalogowany 2018-12-17 14:08:09

    Sklep bardzo ładny i nowoczesny. Bar bardzo schludny i jedzenie stosunkowo smaczne jeżeli spojrzymy na cenę. Jedyny mankament to taki, że jak byłem tam to ktoś zapchał kibel. Nie dość że zapchał to jeszcze zaczął spuszczać na chama wodę no i wszystkie szambo wybiło do góry. Śmierdziało strasznie. Z tej kabiny w której była awaria wyszedł mężczyzna na pierwszy rzut oka wyglądał jak menel. I miał do tego pomarańczową kurtke i machal rękami udając chyba amerykańskiego rapera. Nawet rąk nie umył. Ten człowiek chyba nie umie korzystać z toalety. Prosze Zarząd Zodiaka i wszystkich ochroniarzy o nie wpuszczanie tego bezdomnego człowieka tam .

  • Dawny klient - niezalogowany 2018-12-17 19:04:40

    Z żalem muszę zrezygnować z uczęszczania do Zodiaka, gdyż przed sklepem grasuje moczymorda w pomarańczowej kurtce co gada sam do siebie i wszystko nagrywa na kamerę, pachnie od niego moczem. Zaczepiał mnie i moją rodzinę.

  • Krzysjek - niezalogowany 2018-12-17 20:21:36

    Witam, chciałem poinformować że ostatnio gdy szedłem rano po chleb przed pracą spotkałem jakiegoś menela co sikał do butelki przed sklepem a potem to wypił i gdy spytałem się czy nie może robić tego gdzie indziej odpowiedział że ma wyjebane i machał rękoma, następnie mówił że zbiera na proteze dla matki, co jest kłamstwem bo wydaję wszystko na piwo, niewspomne o tym że z toalety nie da się skorzystać ciągle zajęta z rana przez tego menela a potem śmierdzi jak w oborze. Proszę coś z tym zrobić bo zgłosze to do sanepidu, strach iść do sklepu z dzieckiem bo menel zaczepia każdego.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 21:52:44

    Nie polecam!!! Pijany, menel w pomarańczowej kurtce non stop lata,macha łapami i mówi coś do kamery o jakimś majorze i panu k

  • Gość - niezalogowany 2018-12-20 04:18:43

    Fajny sklep,ale ten lokalny pijaczek z zapuchniętymi oczami naprawdę psuje każdą wizytę. Rozmawiałem z ochroną, narazie nic się nie dzieje. Złozylem też zawiadomienie w biurze interwencji obywatelskich ,przy Szkolnej 17.

  • Profesor Tomasz - niezalogowany 2018-12-30 09:16:18

    Pozbyliście się już tego menela w pomarańczowej kurtce co spożywa alkohol na terenie sklepu? Ostatnio widziałem jak machał rękami do kamery wyzywając kogoś od knurów i jadł gile z nosa, które mu ciekły.

Dodajesz jako: |