21°C rozproszone chmury

Zrobią przegląd, zdiagnozują usterkę, sprawnie naprawią auto

Moto, Zrobią przegląd zdiagnozują usterkę sprawnie naprawią - zdjęcie, fotografia

Drobna usterka, poważna awaria, a może uszkodzenie w wyniku kolizji na drodze? W takich sytuacjach warto oddać pojazd w dobre ręce. W serwisie samochodowym Rycar, należącym do elitarnej sieci warsztatów Bosch Service fachowcy zdiagnozują występujące problemy, szybko i sprawnie naprawią pojazd, wymienią części, przeprowadzą gruntowny przegląd - ten wraz ze sprawdzeniem, odgrzybieniem i napełnieniem klimatyzacji warto zrobić teraz, przed wyjazdem na urlop. Tak, abyś mógł pewnie poruszać się po drogach, bez obawy, że spotka Cię niemiła niespodzianka w postaci unieruchomienia samochodu podczas jazdy. A jeśli nawet do takiej sytuacji dojdzie, możesz liczyć na całodobową usługę Rycar Assistance - pomoc drogowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, w tym także w niedziele czy święta. Wszelkie dane kontaktowe zamieszczone są poniżej.

Firma, która działa na białostockim rynku już od kilkunastu lat, ciągle poszerza zakres świadczonych usług i dużą wagę przykłada do jakości. Od blisko 10 lat znana jest jako Rycar Bosch Service, z którego pomocy skorzystało tysiące kierowców, wracających do sprawdzonego i zaufanego warsztatu w razie potrzeby. Rycar posiada nie tylko nowoczesny sprzęt i zespół wykwalifikowanych, doświadczonych mechaników, ale z powodzeniem wdraża standardy wspomnianej sieci serwisowej.

- Nasi pracownicy potrafią usunąć większość awarii i usterek występujących w autach różnych marek. Zajmujemy się diagnostyką i naprawami mechanicznymi jak też elektronicznymi wszystkich typów pojazdów osobowych, dostawczych i półciężarowych - zapewnia Paweł Kukiełka, właściciel Rycaru.

W warsztacie samochodowym Rycar Bosch Service oferowane są usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, geometrii zawieszenia, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł. Klienci mogą też liczyć na serwis oponiarski, olejowy, wymianę płynów eksploatacyjnych, filtrów, wycieraczek, akumulatorów etc.

W Rycarze montowane są również m.in. alarmy, ogrzewanie postojowe Webasto, jak i wykonywane usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych - DPF/FAP.

Obsługiwani są zarówno klienci indywidualni, jak i flotowi. Na czas naprawy można otrzymać samochód zastępczy oraz liczyć na rabaty i promocyjne ceny usług. Takie profity otrzymują nie tylko stali klienci, ale np. posiadacze Karty Kibica Jagiellonii Białystok czy kobiety. Bo Rycar jest właśnie partnerem białostockiego klubu, jak również serwisem przyjaznym kobietom.

- Obecnie szczególnie zapraszamy na kontrolę stanu technicznego auta przed dłuższą podróżą na wakacyjny wypoczynek, szczególnie jeśli planowany jest urlop z całą rodziną, dziećmi. Samochód powinien być sprawny, bo wiele elementów ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy - wyjaśnia szef Rycaru. - Z kolei sprawna klimatyzacja - na zdrowie pasażerów. Jeśli ktoś nie zrobił jeszcze jej przeglądu, napełnienia czy odgrzybienia, zalecam taki zabieg jak najszybciej. W układzie bowiem panuje wilgoć, namnażają się grzyby, które następnie wdmuchiwane są przez kratki nawiewów do kabiny pojazdu.

Rycar to jednak nie tylko Bosch Car Service. Firma prowadzi również Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, w ramach której funkcjonują blacharnia i lakiernia, zajmujące się odbudową nadwozi samochodowych czy całodobowa pomoc Assistance, która w przypadku odholowania pojazdu z miejsca kolizji do białostockiego serwisu, jest na terenie całego kraju bezpłatna.

Kontakt:
ul. Gen. F. Kleeberga 10
15-691 Białystok
Serwis: tel. 730 091 009
Assistance: tel. 730 031 003
Centrala: tel. 85 662 94 34
rycar[at]bosch-service.pl
www.rycar.pl

(Artykuł sponsorowany / PW)

Miejsce zdarzenia mapa Fakty Białystok


Zrobią przegląd, zdiagnozują usterkę, sprawnie naprawią auto komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się