7°C całkowite zachmurzenie

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

Pokazy powietrzne, akrobacje i niesamowite samoloty sprawiają, że na Air Show do Radomia każdego roku przyjeżdżają setki osób. Pojawiają się wielbiciele lotnictwa, jak i ci, jacy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, że w bieżącym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet widowni. Śpieszcie się po bilety. Rozchodzą się wyjątkowo szybko, a Air Show 2018 startuje już 25 sierpnia.
25 i 26 dzień sierpnia to wielkie święto dla osób związanych  z lotnictwem, zarówno zawodowo oraz amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnonarodowych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, i także obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie wyjątkowa edycja, na którą organizatorzy przygotowali również szczególne atrakcje.


W planie imprezy przewidziano pokazy pilotów z przeszło dwudziestu Państw Europy i Świata. Pośród lotniczych sław pojawią się przedstawiciele m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.


Jakiekolwiek osoby, które pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały okazję oklaskiwać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wspólnie z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w biało czerwone barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Suwerenności. To będzie pierwszy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.


Pokazy lotnicze w Radomiu będą w tym roku wyjątkowe. Dwa dni pełne ewolucji, spotkań z najlepszymi pilotami i możliwość zobaczenia samolotów, które na co dzień nie są dostępne. Dodatkowo to czas, w jakim uczestnicy wspólnie będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Pełny program Air Show 2018 Radom widoczny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/


Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy przestrzegają przed kupnem biletów z nieznanych źródeł. Jedynym miejscem, gdzie sprzedawane są bilety na pokazy jest portal ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/


Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to świetny plan na to, żeby spędzić ten ostatni weekend sierpnia z rodziną oraz intensywnie. Prócz pokazów w powietrzu utworzone będą także stanowiska, na jakich specjaliści opowiedzą historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne oraz kąciki dla dzieci gwarantują sporą ilość wiedzy i zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem albo opiekunem prawnym, jaki ma bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/


Kup bilet już dziś i weź udział w najpopularniejszym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wyżej poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią legendy naszego lotnictwa. Odkryj bohaterów i tych, jacy codziennie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Zapewniamy ponadczasowe emocje. Weź najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na fakty.bialystok.pl